Indoor Jamkovka

indoor_jamkovka

Vážení golfisté,

byl vyhlášen 2. ročník smíšené klubové jamkovky, která bude hrána s vyrovnáním HCP. Hra s vyrovnáním v sobě zahrnuje vliv Vašeho aktuálního HCP a je vhodná i pro hráče s vyšším HCP. Novinkou je omezení maximálního vyrovnání a to na 36 (např. hráč s HCP 52 se počítá do vyrovnání jako hráč s HCP 36).

Jamkovka patří mezi tradiční klubové soutěže a kromě toho, že z ní vzejde mistr nebo mistryně klubu v indoor Jamkovce, tak pomáhá k seznámení jednotlivých účastníků celého Indoru.

Propozice

Pravidla

Kolo je možné odehrát na předem určeném hřišti pro dané kolo, nebo dle oboustranné dohody hráčů na jiném hřišti
Hráč, který je výše v žebříčku má práva první volby termínu. Soupeř může jeho volbu vetovat a navrhnout alternativní termín. Výše postavený hráč nabídku přijme anebo učiní nový, finální návrh. Předpokládáme však, že si chcete hlavně zahrát a na termínu se bez problémů domluvíte.
Hráči po dohodě s recepcí klubu Golf dejvice, si označí na které jamce a kdo dostane ránu k dobru podle aktuálního HCP. Nejvyšší započitatelné HCP je 36.
Po dohrání kola hráči vytisknou skore kartu a označí vítěze, Vítěze oznámí recepci,
V případě výsledku all-square (remíza) po dohrání poslední jamky hráči opakují celý zápas, nebo se rozhodnou pokračovat od jamky č. 1 až do rozhodnutí. Pozor – v tomto případě jsou povinni konzultovat rozehrávku s recepcí .
Zápas se hraje na 18 jamek podle Pravidel golfu, v případě rozhodnutí zápasu dříve, hráči nemusí dohrávat všech 18 jamek. Muži hrají ze žlutých odpališť, ženy z červených.

Propozice

  • Výpis přihlášených www.golfdejvice.cz
  • Případě, že máte potíže kontaktovat svého soupeře, sdělte, prosím, tuto skutečnost recepci klubu (recepce@golfdejvice.cz).
  • Cena pro soutěžní kolo je 400,-

Termíny uzávěrek jednotlivých kol 2015/2016

Uzávěrka přihlášek a losování

15. 12. 2015


1. kolo – do 30. 1. 2016

Gleneagles Centenary


2. kolo – do 15. 2. 2016

Mauna Kea Resort


3. kolo – do 29. 2. 2016

Bay Hill – Florida


4. kolo – do 15. 3. 2016

Skeleton Coast


Finále

Innisbrook, Copperhead Course


Jamkovka - Pavouk

1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo
Grabein  Grabein
Štimák Grabein
Tvoroch Tvoroch
Zatloukal  Süss
Šimák Šimák
Šrámková  Süss
 Šembera Süss
Süss